POLAROID - KAMERY CUBE

POLAROID - APARATY

POLAROID - WKŁADY/AKCESORIA

ŻARÓWKI LED

POLAROID - DRUKARKI 3D

KAMERY SPORTOWE i akcesoria

Akcesoria do smartfonów / telefonów

Akcesoria czyszczące

Akcesoria do lamp błyskowych

Akcesoria wodoszczelne

Akumulatory

Czytniki kart / Huby

Dekielki

Dyfuzory / odbłyśniki

Filtry UV

Filtry polaryzacyjne CPL

Filtry efektowe

Zestawy filtrów

Głośniki Bluetooth

Konwertery TELE

Konwertery WIDE

Lampy błyskowe

Lampy LED / Pierścieniowe

Ładowarki

Makro - akcesoria

Osłony przeciwsłoneczne

Paski nadgarstkowe

Piloty

Statywy / Monopody

Głowice statywowe

Torby / plecaki fotograficzne

POLAROID Konwerter TELE 2.2x 58mm

POLAROID Konwerter TELE 2.2x 58mm

Konwerter High Definition Telephoto2.2x           

(przybliżający)

 

SystemBank

 

WYSOKA JAKOŚĆ, ESTETYKA, ERGONOMIA

 

Konwerter Telephoto 2.2x firmy Polaroid to wysokiej jakości urządzenie, które stanowi doskonały dodatek do lustrzanek, aparatów cyfrowych oraz kamer video HD. Celem konwertera jest dwukrotne powiększenie (przybliżenie) obrazu, oferowanego przez standardowy obiektyw. Przykładowo po założeniu konwertera na obiektyw o ogniskowej 50mm otrzymujemy rzeczywiste zbliżenie obrazu aż 2,2x większe.

Konwerter składa się z wielu soczewek wykonanych ze szkła optycznego i pokrytych specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi oraz warstwami jonowymi. Korpus konwertera wykonano natomiast z lekkiego stopu metali, który jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, otarcia). Wierzchnie strony soczewek zostały pokryte warstwą, która umożliwia szybkie i bezproblemowe czyszczenie.

Mocowanie konwertera zostało wielokrotnie nagwintowane w wysokiej klasie dokładności.

Konwerter posiada zarówno gwint pozwalający podpiąć urządzenie do obiektywu lub tulejki, jak i gwint z przodu urządzenia umożliwiający mocowanie akcesoriów dodatkowych (filtrów, osłony przeciwsłonecznej) .

Urządzenia  są oryginalnie zapakowane w markowe i eleganckie opakowania wraz z puchowym pokrowcem ochronnym.

Konwerter posiada standardowy gwint mocujący o rozmiarze 58mm, jednakże możemy go również używać z aparatami i kamerami posiadającymi inne średnice gwintu przy obiektywie lub tulejce w zakresie od 37mm do 58mm. Wystarczy jedynie dokupić dodatkową redukcję / adapter.

Konwerter Tele firmy Polaroid przeznaczony jest do wszystkich użytkowników, którzy chcą zwiększyć możliwości swojego aparatu niewielkim kosztem.

Konwerter przeznaczony jest do lustrzanek cyfrowych ze standardowymi obiektywami w zakresie ogniskowej od 18mm do 150mm, np. 18-55mm, 18-70mm, 50mm, lub aparatów kompaktowych.

Aby uzyskać możliwie najlepsze efekty należy wykonywać zdjęcia na możliwie wysokich przysłonach rzędu  f/8 - f/20.

Konwerter przeznaczony jest głównie dla osób zajmujących się fotografią hobbystycznie, do fotografii krajobrazowej, pejzażowej, rodzinnej.

Konwerter przeznaczony jest do obiektywów, których ogniskowa jest krótsza niż 200mm, powyżej tej ogniskowej konwerterów nasadkowych się nie stosuje. W przypadku lustrzanek konwerter stosujemy zawsze na maksymalnej możliwej ogniskowej jaką posiada nasz obiektyw.

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia prezentujące działanie konwertera.

 

          Zdjęcia bez konwertera                  Zdjęcie z konwerterem HD TELE 2.2x

SystemBank


 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:
 
1. Konwertera Telephoto 2.2x 
2. Pokrowca na konwerter.

3. Dwóch dekielków nasadkowych, ochronnych.

SystemBank SystemBank

SystemBank SystemBank

Specyfikacja techniczna:

soczewki wykonane ze szkła optycznego najwyższej jakości
układ soczewek 2E/2G
kolor konwertera - czarny
soczewki pokryte powłokami MC
wysokość: 45mm
średnica zewnętrzna: 62mm
waga: 140g

 

Konwerter współpracuje m.in. z takimi aparatami jak:

Canon EOS 550D / 500D  / 1000D / 450D / 400D / 350D / 300D z obiektywem 18-55mm F3.5-5.6

Olympus E-5 / E-30 / E-620 / E-450 / E-500 / E-510 / E-520 / E-400 / E-410 / E-420 z obiektywami ZUIKO Digital EZ 14-45mm lub ZUIKO Digital ED 14-42mm

Fuji Finepix S6500fd / S9600 / S9500 / HS10 / HS20

oraz wszystkimi innymi lustrzankami, aparatami cyfrowymi i analogowymi, których ogniskowa nie przekracza 200mm i średnica obiektywu nie jest większa niż 58mm.

----------------------------------------------

Kilka słów o producencie:

Firma Polaroid to amerykańskie przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 1927 roku. Jest jednym z czołowych producentów w branży fotograficznej. Wszystkie produkty marki Polaroid są wytwarzane w ściśle określonych procedurach, zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż zakupione produkty będą wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Polaroid bazując na ponad 80-letnim doświadczeniu wychodzi naprzeciw osobą zajmującym się fotografią zarówno profesjonalnie jak i hobbystycznie, tworząc wysokiej klasy produkty  w rozsądnej cenie. Dzięki temu mogą Państwo otrzymać  urządzenie najlepszej jakości, w eleganckim opakowaniu, w cenie nie dużo wyższej od innych niemarkowych produktów, których jakość, estetyka i wykonanie jest często znacznie gorsza. 

Produkty firmy Polaroid posiadają 2 letnią gwarancję realizowaną u wszystkich autoryzowanych przedstawicieli na terenie całej Polski (lista dystrybutorów dostępna na oficjalnej, polskiej stronie producenta). Świadczy to o najwyższej jakości produktów.

Każdy produkt firmy jest dopracowywany w najmniejszym szczególe i zapakowany w oryginale, estetyczne opakowanie.

Przejdź do sklepu, aby zamówić ten produkt...